Neden Biz ?  

 

 

 

Kalite Politikası

White Rose ürünlerde kullanılan tüm malzemeler için, henüz tedarik aşamasında başlattığı kalite anlayışını üretim, sevkiyat ve satış sonrası servis ve garanti hizmetlerine de yansıtarak büyük bir titizlik ve dikkatle uygulamaktadır.

     
 

%100 Müşteri Memnuniyeti

Fabrikada başlayıp müşteride biten pazarlama anlayışını müşteride başlayıp müşteride biten hizmet şekline dönüştüren White Rose ürünlerin niteliklerini; müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda sürekli güncelleyerek oluşturmaktadır.
     
 

Uygun Fiyat Politikası

Uygun fiyattan kasıt ucuz ürün değil verdiğiniz paranın tam karşılığını alacağınız üründür. White Rose kalite standartlarından taviz vermeden minimum karlılıkla Müşterilerine özel ıskontolarla belirlediği fiyat politikalarında istikrar ve gerçekçilik unsurlarını gözetir.
     
 

Alanında Uzman Kadro

White Rose ürünlerinden her biri, bir heykeltıraşın usta ellerinden çıkmış bir sanat eseri misali işini bilen, seven ve sürekli üreten alanlarında uzman personeller tarafından imal edilmektedir.  İşte bu yüzden ürünlerimiz hem görsel hem de fonksiyoneldir.
     
 

Yılların Verdiği Tecrübe

Dile kolay çeyrek asırlık sektör tecrübesine sahip White Rose bu birikim ve deneyimlerinin her bir zerresini ürünlerine yansıtmaktadır. Bu zerreler damlalara, damlalar denizlere dönüştü ve White Rose’un bu günkü ürün çeşitliliğini oluşturdu.
     
 

Güncel ve Yüksek Teknoloji

Ucunu kaçırdığınızda sizi arka sıralara atan teknoloji sürekli takip ve araştırma gerektiriyor. White Rose’un profesyonel AR-GE ekibi teknik ve bilimsel gelişmeleri yakın mesafede takip etmekle kalmayıp ona artı katacak buluşlarıyla da hep önde bir marka olmayı başarmıştır.